"Baytur Kozyatağı Konutları" Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş.'nin uluslararası deneyimi, bilgi birikimi ve konut prıjelerine ayrıcalık yaratan, konutlara ilave prim kazandıran uluslararası onaylı kalitesi ile yükseliyor.

Sosyal tesisi, açık yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanı, ceviz ağaçlarını içeren peyzaj düzenlemesi ve otoparkları ile 24 saat güvenlikli "Baytur Kozyatağı Konutları"; seçkin, huzurlu yaşam alanınız veya prim yapacak, sağlam getiri sağlayacak, yatırım tercihleriniz için farklı seçenekler sunuyor.

İster sevdikklerinizle, sitenin içinde sakin bir yaşam; İster şehrin kalbinde, şehrin renkleri, ışıltısı, tadları ile eve dönüşü yürüme mesafesinde bir yaşam.

Çarşamba günleri Suadiye - Bostancı pazarına, Perşembe günleri Erenköy pazarına, Cuma günleri Kozyatağı pazarına, Minibüs yoluna dakikalarla ölçülen yürüme mesafesinde...

Alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden, sevdiklerinizden uzaklaşmadan modern yaşam...

Şehrin tüm olanaklarını modern, çağdaş yaşam, ve yerleşim alanlarının ayrıcalıklı konumları ile sunan "Baytur Kozyatağı Konutları"nda yaşam yerinizi seçin, yatırım pozisyonunuzu alın.

Kozyatağı ve Kadıköy, "Baytur Kozyatağı Konutları" ve sizler ile daha güzelleşecek, daha renklenecek.